Prijzen: Vandaag bijgewerkt · 21 oktober 2026
Swim-up & privé zwembad · Turkije

Nirvana Mediterranean Excellence: de swim-up kamer

★★★★★📍 Beldibi, Kemer (Turkse Riviera)

Nirvana Mediterranean Excellence in Beldibi, Kemer (Turkse Riviera) heeft een swim-up kamer aan een gedeeld zwembad. Vergelijk hier dagelijks de actuele pakketprijzen voor dezelfde vertrekdatum en reisduur!

Hotel boeken

Vergelijk het aanbod

Personen2
Zoek

Vind jouw hotel met privézwembad

Jouw hotel met privézwembad

2 personen

Bekijk meer

Voordelig boeken

De actuele aanbiedingen voor Nirvana Mediterranean Excellence

De prijzen op deze pagina worden elke dag automatisch vernieuwd. Elke aanbieding hoort bij een concrete vertrekdatum en luchthaven, dus wat je hier ziet kun je ook echt zo boeken!

Prijzen: Vandaag bijgewerkt · 21 oktober 2026

Per reisaanbieder de voordeligste reis van dit moment, met vertrekdatum, reisduur en luchthaven erbij. Prijzen zijn per persoon en horen bij het hotel, niet bewezen bij de kamer met water. Bijgewerkt op 21 oktober 2026.

1D-ReizenBeste keuze

€992 per persoon

vertrek 15 november 2026 · 7 nachten · vanaf DUS · all inclusive

Bekijk prijs
2Corendon

€892 per persoon

vertrek 10 mei 2027 · 4 nachten · vanaf AMS · ultra all inclusive

Bekijk prijs
3Prijsvrij

€992 per persoon

vertrek 15 november 2026 · 7 nachten · vanaf DUS · all inclusive

Bekijk prijs
4VakantieDiscounterLaagste prijs

€798 per persoon

vertrek 1 november 2026 · 5 nachten · vanaf DUS

Bekijk prijs

Boek je via een van deze knoppen, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de aanbieder. Jij betaalt niets extra.

Prijzen dagelijks bijgewerkt. Elke prijs is de vanafprijs van die aanbieding voor het hotel; de feeds noemen geen kamertype, dus controleer bij het doorklikken of je de swim-up of privé zwembadkamer selecteert. De exacte reissom voor jouw gezelschap en datum zie je bij de aanbieder. Prijzen en beschikbaarheid kunnen na doorklikken wijzigen.

Foto's

Nirvana Mediterranean Excellence in beeld

Een kijkje bij het water, de kamers en de rest van het hotel. Bij elke foto staat van welke reisaanbieder hij komt.

Nirvana Mediterranean Excellence in Beldibi, foto van Corendon
Foto: Corendon
Nirvana Mediterranean Excellence in Beldibi, foto van D-Reizen
Foto: D-Reizen

In het kort

Nirvana Mediterranean Excellence in een oogopslag

Nirvana Mediterranean Excellence
Nirvana Mediterranean Excellence ligt in Beldibi, Kemer (Turkse Riviera), in Turkije, en heeft een swim-up kamer aan een gedeeld zwembad. Swim-up suites in de Cedar Houses aan een zwembad

Nirvana Mediterranean Excellence is een vijfsterren all-inclusive resort in Beldibi, ongeveer 15 kilometer van het centrum van Kemer, direct aan een strand van zand en kiezels. Het water bij de kamer zit in de Suite Swimup in de Cedar Houses van ongeveer 42 m².

De Suite Swimup in de Cedar Houses meet ongeveer 42 m². Vanaf het terras heb je directe toegang tot het zwembad. Reisorganisaties bieden deze suite aan met uitzicht op de tuin of op de lagune.

Kamertypes met water bij Nirvana Mediterranean Excellence

KamertypeOppervlakteBezettingHet water
Suite Swimup (Cedar House)ca. 42 m²1Gedeeld: Directe toegang tot het zwembad vanaf het terras; de bronnen omschrijven het zwembad niet nader. Met uitzicht op de tuin of de lagune
HotelNirvana Mediterranean Excellence
Type zwembadSwim-up (gedeeld)
ZwembadSwim-up suites in de Cedar Houses aan een zwembad
Sterren5 sterren
LiggingBeldibi, Kemer (Turkse Riviera), Turkije
Beste voorGezinnen, Stellen
Vanafprijs€798 per persoon (actueel gecontroleerd)
Boekbaar bijVakantieDiscounter, Corendon, D-Reizen, Prijsvrij
🏊
Type zwembad
Swim-up suites in de Cedar Houses aan een zwembad
🌍
Land
🇹🇷 Turkije
⭐
Sterren
5 sterren
📍
Ligging
Beldibi, Kemer (Turkse Riviera)
🎯
Beste voor
Gezinnen, Stellen

Het hotel

Over Nirvana Mediterranean Excellence

Nirvana Mediterranean Excellence is een vijfsterren all-inclusive resort in Beldibi, ongeveer 15 kilometer van het centrum van Kemer, direct aan een strand van zand en kiezels. Het water bij de kamer zit in de Suite Swimup in de Cedar Houses van ongeveer 42 m².

Het resort heeft 537 kamers en een aquapark met 11 glijbanen. Een deel van de zwembaden is gereserveerd voor gasten van bepaalde kamertypes.

Nirvana Mediterranean Excellence, foto van D-Reizen
Foto: D-Reizen

Kamers

De kamers en het water bij Nirvana Mediterranean Excellence

De Suite Swimup in de Cedar Houses meet ongeveer 42 m². Vanaf het terras heb je directe toegang tot het zwembad. Reisorganisaties bieden deze suite aan met uitzicht op de tuin of op de lagune.

Voor de maximale bezetting noemen de bronnen verschillende aantallen, dus controleer die bij het boeken. De Lagoon Family Deluxe meet ongeveer 90 m² en heeft twee slaapkamers; of daar een swim-upoptie bij hoort, is bij ons niet door onafhankelijke bronnen bevestigd.

Het resort noemt ook villa's met een privézwembad. Omdat reisorganisaties die villa's niet bij de kamertypes tonen, nemen we ze hier niet op.

Nirvana Mediterranean Excellence, foto van Corendon
Foto: Corendon

Water

De zwembaden van Nirvana Mediterranean Excellence

Het aquapark heeft 11 glijbanen. Een deel van de zwembaden is gereserveerd voor gasten van bepaalde kamertypes, zoals de lagoon-kamers; de bronnen verschillen over het aantal zwembaden, dus een totaal noemen we niet.

Verwarming van de buitenbaden is niet bevestigd.

Nirvana Mediterranean Excellence, foto van D-Reizen
Foto: D-Reizen

Eten en drinken

Eten en drinken bij Nirvana Mediterranean Excellence

Je boekt hier all inclusive; Corendon spreekt van Ultra All Inclusive. Er zijn meerdere à-la-carterestaurants waarvoor je vooraf reserveert en waarvan een deel tegen betaling is.

Nirvana Mediterranean Excellence, foto van Corendon
Foto: Corendon

Voor wie

Voor wie past Nirvana Mediterranean Excellence?

Gezinnen vinden hier een eigen kidsclub, Crispy Kids World, met een miniclub voor 4 tot 7 jaar en een maxiclub voor 8 tot 12 jaar, plus het aquapark met 11 glijbanen.

Voor stellen is de Suite Swimup van ongeveer 42 m² de kamer met water voor de deur.

Nirvana Mediterranean Excellence, foto van D-Reizen
Foto: D-Reizen

Ligging

Ligging en omgeving van Nirvana Mediterranean Excellence

Het hotel ligt in Beldibi. Het centrum van Kemer ligt op ongeveer 15 kilometer; D-reizen noemt 16 kilometer.

Het strand van zand en kiezels ligt direct bij het hotel en heeft 3 zwemsteigers.

Praktisch

Goed om te weten voor je swim-up vakantie

De belangrijkste praktische feiten op een rij, elk met de bron erbij zodat je het zelf kunt nakijken.

In- of uitklappen
🏊 Swim-up of privé zwembad
Een swim-up kamer geeft directe toegang tot het zwembad vanaf je terras, maar dat water is vaak gedeeld. Voor gegarandeerd eigen water kies je een kamer met privé zwembad of een privé plunge pool.
🌍 Meerdere zonbestemmingen
Wij vergelijken hotels met water bij de kamer in Turkije, Egypte, Griekenland, Spanje en op Curaçao, en een bevestigde zwembadsuite in Nederland.
👨‍👩‍👧 Ook voor gezinnen
Verschillende hotels bieden swim-up familiekamers of family pool-kamers met twee slaapkamers, kindvriendelijk en rustiger dan het hoofdzwembad.
💶 Prijs verschilt per seizoen
Buiten de schoolvakanties is een swim-up vakantie flink voordeliger. Een gedeeld swim-up zwembad is doorgaans goedkoper dan een kamer met een echt privé zwembad.

Samengevat

Nirvana Mediterranean Excellence in het kort

  • Zwembad: Swim-up suites in de Cedar Houses aan een zwembad
  • Land: 🇹🇷 Turkije
  • Ligging: Beldibi, Kemer (Turkse Riviera)
  • Voor wie: Gezinnen, Stellen
  • Sterren: 5 sterren
  • Vanafprijs: €798 per persoon voor een pakketreis inclusief vlucht, gecontroleerd op 21 oktober 2026
  • Boekbaar bij: VakantieDiscounter, Corendon, D-Reizen, Prijsvrij

Veelgestelde vragen over Nirvana Mediterranean Excellence

Heeft Nirvana Mediterranean Excellence swim-up kamers?

Ja. De Suite Swimup in de Cedar Houses meet ongeveer 42 m² en geeft vanaf het terras directe toegang tot het zwembad.

Hoe groot is de Suite Swimup bij Nirvana Mediterranean Excellence?

De Suite Swimup in de Cedar Houses meet ongeveer 42 m².

Hoe ver ligt Nirvana Mediterranean Excellence van het centrum van Kemer?

Het centrum van Kemer ligt op ongeveer 15 kilometer van het hotel; D-reizen noemt 16 kilometer.

Heeft Nirvana Mediterranean Excellence een eigen strand?

Ja, het hotel ligt direct aan een strand van zand en kiezels met 3 zwemsteigers.

Heeft Nirvana Mediterranean Excellence een aquapark?

Ja, het aquapark heeft 11 glijbanen.

Is Nirvana Mediterranean Excellence geschikt voor kinderen?

Ja. Het hotel heeft een eigen kidsclub, Crispy Kids World, met een miniclub voor 4 tot 7 jaar en een maxiclub voor 8 tot 12 jaar, en een aquapark met 11 glijbanen.

Hoeveel sterren heeft Nirvana Mediterranean Excellence?

Nirvana Mediterranean Excellence is een vijfsterrenhotel.

Heeft Nirvana Mediterranean Excellence een swim-up kamer of privé zwembad?

Nirvana Mediterranean Excellence heeft swim-up kamers: vanaf je eigen terras stap je zo het water in. Het gaat wel om een gedeeld zwembad, geen privé zwembad. Swim-up suites in de Cedar Houses aan een zwembad. Voor volledige privacy is een kamer met privé zwembad of plunge pool de betere keuze.

Welke kamers met water heeft Nirvana Mediterranean Excellence?

Nirvana Mediterranean Excellence heeft dit kamertype met water bij de kamer: Suite Swimup (Cedar House) (ca. 42 m²) met een gedeeld swim-up bad. Kies bij het boeken precies dit kamertype, want de andere kamers van het hotel hebben geen water aan het terras.

Wat voor zwembad hoort er bij de kamer van Nirvana Mediterranean Excellence?

De Suite Swimup in de Cedar Houses meet ongeveer 42 m². Vanaf het terras heb je directe toegang tot het zwembad. Reisorganisaties bieden deze suite aan met uitzicht op de tuin of op de lagune.

Waar ligt Nirvana Mediterranean Excellence?

Nirvana Mediterranean Excellence ligt in Beldibi, Kemer (Turkse Riviera), in Turkije. Deze ligging staat op de hotelpagina van de reisorganisatie waar de swim-up kamer boekbaar is; kamermaten publiceren wij pas na bevestiging door de officiële hotelsite.

Bij welke aanbieders kun je Nirvana Mediterranean Excellence boeken?

Op dit moment zien wij actuele aanbiedingen voor Nirvana Mediterranean Excellence bij VakantieDiscounter, Corendon, D-Reizen, Prijsvrij. Het aanbod per aanbieder wisselt; in het prijsoverzicht op deze pagina zie je altijd de actuele stand van vandaag.

Twijfel je nog?

Andere hotels met een swim up kamer of privé zwembad

Vergelijk gerust even verder; deze hotels hebben wij op dezelfde manier gecontroleerd.

Nog niet de juiste? Vergelijk verder via alle hotels met een swim up kamer of privé zwembad of bekijk onze top 10 swim-up kamers. Binnen Turkije vergelijk je alle kamertypes op de swim-up kamers in Turkije.

Wes, eigenaar en eindredacteur van Hotel met privé zwembad
Wes
Eigenaar en eindredacteur

Wes vergelijkt reisaanbieders, controleert hotelgegevens en ontwikkelt websites waarmee reizigers prijzen en accommodaties duidelijker kunnen vergelijken.

Laatste inhoudelijke controle: 19 oktober 2026 · Over ons

Klaar voor Nirvana Mediterranean Excellence?

Het strand ligt te wachten! Bekijk de actuele aanbiedingen en boek je vakantie voor de scherpste prijs.

Bekijk het actuele aanbod
Nirvana Mediterranean ExcellenceBekijk de actuele prijs Bekijk prijs ›